Yaşımız kaç olursa olsun (tamam insan hissettiği yaştadır, evet) görüntüsüne dikkat eden, görünüşümüze önem veren insanlarız. Her şeyin başında kendimize bakmamız geliyor. Artık “ben ağır abiyim, bana bir şey olmaz” gibi tavırlar da oldukça eskide kaldı, gördüğümüz gibi havaların hiç şakası yok, çatır çatır çatlatıyor cildimizi 🙂 O nedenle hem havalara, hem de yıllara karşı koymak adına cilt temizleme ürünlerimizi, göz kremlerimizi, toniklerimizi, serumlarımızı eksik etmeyeceğiz. Bu kadar laftan sonra biz erkekler neler kullanabiliriz hemen bahsedeyim..

Benim kullandığım bu ürünleri tüm genç arkadaşlarım kullanabilir, başlayalı çok uzun bir zaman olmamasına rağmen oldukça memnunum, herkese de tavsiye ederim, özellikle de göz ve göz çevresi için olan ürünleri.

 

 

modalojik-1

İlk olarak yüz temizleme köpüğü ve tonikten bahsedeceğim. Elimde sol tarafta duran şişe, derinlemesine temizlik köpüğü. Bu harika su nanesi içerikli derinlemesine temizleme köpüğü doğrudan cildi temizliyor ve ferahlatıyor. Elimde sağda duran şişe de, tonik. Bu tonik cilt temizliğinde köpükten sonra tek ihtiyacınız olan şey. İçerdiği vitaminler, Juvena köpükten sonra kullanıldığı taktirde cilt temizliğimizi tamamlamamızı sağlıyor.

 

modalojik-2

Sırada gözler var. Yüzümüzü temizledikten sonra ilk olarak gözlere bakım yapmalıyız ki, göz hücrelerimiz hemen kendi ihtiyacı olan ürünleri alsın, zaten sonra süreceğimiz kremimizi göz çevremize sürmeyeceğiz. Lancome Genifique Yeux Light Pearl döner şekli ve masaj aplikatörü ile özel bir tasarıma sahip ve bu tasarımı sayesinde göz alt ve üstünde 360 derece yenilenme sağlıyor. Daha genç bir cilde sahip olmak için vazgeçilmez bir ürün.

 

modalojik-4

 

Göz bakımımız için bir diğer ürünümüz de, La Connine Cellular Total Eye Care For Men. Bu ürün içerdiği bitkisel proteinler ile zamansız yaşlanmayla savaşıyor, cildi sıklaştırıyor. (Zamansız yaşlanma dedim dikkatinizi çekerim 🙂 asla yaşlanmayacağız!) Yarım pompa doz her iki göz çevremiz için yeterli olacaktır!

 

modalojik-5

 

İşte en önemli ürün, cildimizin cilası 🙂 İlk sürüşte dahi farkı hissedeceksiniz siz de. Kokusu da çok güzel. Oldukça dolgun, pürüzsüz ve aydınlık bir cilt kazandırıyor.

You May Also Like

One comment

Reply

Bunları nereden temin edebilirim modalojik uygun fiyatlı bir önerin var mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *