Denim On Denim kombinleri seviyorum. Bu tarzı sevenler kadar sevmeyenler de olabilir. Ancak, eğer doğru renk tonlarında parçaları kombinlerseniz çok başarılı görüntüler elde edebilirsiniz. “Denim on denim tarzını sevmiyorum” diyenlerin bile hayranlıkla bakacağını garanti ediyorum.

Ben alt ve üst parçaların aynı tonda olmasından hoşlanmıyorum ve genellikle üst parçaların daha açık renkli olmasını tercih ediyorum. Hatta kış koşullarına uyum sağlamak ve kuvvetli bir uyum yakalamak adına jean pantolonlarınızın üzerine, renk olarak ayakkabılarınıza gönderme yapacak renk ve desenlerde parçalar kullanırsanız çok başarılı olacaktır. Örneğin benim yaptığım gibi koyu renk denim jeans üzerine beyaz bir tişört giyip, üzerine denim ceket giyebilir, onun da üzerine bir parka, kaşe kaban giyebilirsiniz. Böylece hem soğuktan korunacak, hem de muhteşem bir görüntü elde edeceksiniz. Soğuktan etkilenmeyeceğiniz zaten kesin.


Bu tarzı dünya üzerinde en iyi uygulayan kişilerden birisi, hatta belki de tek kişi tabii ki Pharrell Williams! Kendisine boşuna dünyanın en iyi giyinen erkeği demiyorlar, öyle değil mi?

Kendinize iyi bakın! 🙂

You May Also Like

2 comments

Reply

Yıllar önce denim çok modaydı ve milenyumdan sonra özelliğini kaybetmeye başladı. Şimdi görüyorum ki tekrar moda olmaya başlıyor. Senden bir şeyler hep moda olmadan önce bilgi alıyorum ve uyguluyorum çevremdekilerin dikkatini çekiyorum. Yazılarını takip ediyorum bizlere sürekli öneriler verirsen çok memnun olurum.

Reply

tabii ki, seve seve 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *