Denim jeans üzerine denim gömlek, ceket giymek şu sıralar tekrar gündeme geldi. Ben de esgeçmedim tabiiki 🙂  Hatta 1-2 adet de fotoğraf çekildim paylaşmak için sabırsızlanıyorum 🙂 Hazır hava şu sıralar tekrar iyi gidiyorken, giyebildiğiniz kadar siz de giyin 🙂 Çünkü yakın zamanda tekrar griler ve siyahlar içerisinde kaybolacağız.

Kombinlemesi de oldukça kolay olan bu kıyafetleri her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz gibi, şıklığınız sayesinde tüm dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Ayağınıza da Airmax çektiğinizde trend olan tüm parçaları üzerinizde bulundurdunuz demektir. Göz alıcılığınız garanti! Zaten oldukça da rahat olduğunuz için, koca gün bu kıyafetleri üzerinizden çıkarmak da istemeyeceksiniz 🙂

modalojik-denim-on-denim

Denim on Denim tarzınızda dikkat etmeniz gereken birkaç unsur da tabiiki mevcut! Renkler oldukça önemli. Aynı renkleri, aynı tonları tutturamayabilirsiniz buna dikkat etmelisiniz. Böyle durumlarda oldukça farklı renkler kullanarak ve biraz da aksesuar hareketi katarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Bence hemen Mavi mağazalarına koşun! İnanın bana, marifet Serenay yada Kıvanç’ta değil. Kıyafetler oldukça iyi! 🙂

modalojik_denim

Bu fotoğraftaki gömlek yine Mavi, jeans Levi’s, Saat UP watch

You May Also Like

3 comments

Reply

Resimlere bayıldım doğrusu, gerçekten çok uyumlu bir kombin yapmışsınız.

Reply

Resimlerdekine hayran olmamak elde değilll

Reply

İlham aldığım kaliteli bir moda bloggerısın 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *