en güzel kot kombinleri

Kara kara düşünmeye gerek yok. Denim kıyafetler her gün üzerimizde. Ya pantolon olarak, ya gömlek olarak ya da bir ceket olarak her gün giyiyoruz. Özellikle artık bahar kendini iyice göstermeye başladığı bu günlerde, denim ceketler herkesin üzerinde. Peki nasıl giyelim bu denimleri? Sizler için denim kombinlemenin en basit yollarını göstermek istedim. Aslında oldukça da basit; bana göre bunun 2 yolu var.

   1- Klasik Kontrast 

Altınıza baskın olan sert bir renk giyin, benim gibi siyah tercih edebilirsiniz. Üstünüze de siyahla ton olarak benzerlik taşımayan başka bir renk giyin ve kontrast yaratın. Maviyle hatta lacivertle tam olarak bahsettiğim uyumu yakalayabilirsiniz.

denim on denim

denimondenim giymenin yolları

2- Aynı Renk Tonları

Lütfen dikkat; aynı renk tonları diyorum, aynı renk demiyorum. Yani, mavi renk alt üst denim uyumu yapabilirsiniz ama bana kalırsa aynı renkte yapmayın. Aynı rengi kullanın ancak birisi daha açık yada daha koyu renk olsun, tabii bir Murat Boz yada Grant Gustin fiziğine sahipseniz orasını bilemeyeceğim. Neyse, bu başlık altında ben de Instagram hesabımdan da defalarca gördüğünüz gibi genellikle koyu bir alt ve üzerime de aynı rengin daha açık tonunu tercih ediyorum.

jean kombinleme yolları

gri siyah denim kombini

denimondenim aynı tonlar

3.yol olarak az önce bahsettiğim gibi aynı renkte ve aynı tonda alt ve üst giyebilirsiniz, ancak fiziğinizin buna izin vermesi gerekiyor; yanlış renk seçimleri sizi oldukça kilolu, basık gösterebilir. O nedenle farklı 2 ton her zaman daha sağlıklı olacaktır. Kendinize iyi bakın!

You May Also Like

One comment

Reply

Resimlerin ve makalelerin çok iyi, seni sıkı takip ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *