modalojik-cella-boutique-hotel
 Geçen hafta İzmir Selçuk’ta Cella Boutique Hotel’de bir gece harika bir konaklama gerçekleştirdim. Barselona tatilinden sonra bu kısa tatil çok iyi geldi 🙂  Bu arada inanın bana; tatilin yorgunluğu en iyi tatille atılıyor :)) hele ki konakladığınız yer Cella Boutique Hotel ise… 
  17 adet suit odası bulunan bir otel. Huzuru, sakinliği, mutluluğu otelin her yerinde hissedebilirsiniz. Personelin sıcak tavrı sayesinde tam anlamıyla ev konforu yaşıyorsunuz. En güzel şeylerden bir tanesi; otelde sınır yok. Bildiğimiz, alıştığımız şu saatte bunu yapmak yasak bilmem ne gibi kısıtlamalar yok. Ellerinde ne varsa canınız ne zaman istiyorsa onu elde edebiliyorsunuz. Sabahın her saatinde kahvaltı edebilme konforu ve gece-gündüz hangi saatte istersem havuza girebilme imkanı beni çok mutlu etmişti 🙂 Gece çalışan beyefendiyle birlikte lobide oturup boks maçı izlemek de süperdi, atlamamak lazım :))
IMG_7639
 Efes’i, Selçuk Kalesini vb yerleri görmeyi herkes istiyor, uzak yakın bir çok yerden Selçuk’a akın ediliyor. Bu gezilesi yerlere yapılacak turlar için bir çok imkan sunuyorlar. Ayrıca yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günlerde de muhteşem organizasyonlar düzenliyorlar!
IMG_7640
 Aslında ben bunca şeyi boşuna sayıyorum; ellerinde bulunan dünya starlarının rezervasyonları zaten otelin en büyük referansları. Avrupa’nın hatta dünyanın en iyileri arasında gösterilen Cella Boutique Hotel konforunu yaşamalısınız.
IMG_7641
Konaklamanızın ardından yorumlarınızı bekliyorum 🙂 Görüşürüüüüüzzz!! 😉
IMG_7642

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *