modalojik carolina herrera africa

Selam! Bir süre burayla çok ilgilenemedim, biliyorum ama artık daha çok yazı okuyacaksınız, söz! Uzak kaldığım dönemde elimde yazacak şeyler de birikti tabii ki ama hepsini bir kenara bırakıp bir parfüm değerlendirmesi yapmak istedim, uzun bir süredir parfüm değerlendirmesi yapmamışım. İnanın bana, denediğim kokular içerisinde en iyilerden birini tanıtacağım size şimdi.

Parfüm piyasaya sürüleli çok kısa bir süre olmadı aslında ancak sadece Sevil Parfümeri mağazalarında satılıyor olmaları nedeniyle çok da fazla bilinmiyor. Hatta Sevil Parfümeri mağazaları dışında başka bir mağazaya soracak olursanız bir çoğunun bilmediğini de göreceksiniz. Değerlendirmeye geçeyim; Carolina Herrera Africa Limited Edition.

modalojik carolina herrera limited edition

Carolina Herrera Africa, koklayanları anında bir macera dünyasına sürüklüyor. Oldukça farklı ve ilgi çekici kokusu koklayanları çok derinden etkiliyor. Kokladıktan hemen sonra “ben bunu bir şeye benzetiyorum ama neye” diye kendinize sorarken birden “aaa hayır bu koku bambaşkaymış” dedirten bir aroması var. Ne diyim; bir an önce koklayın, zaten kesin satın alacaksınız.

İnternetten sipariş vermek için; buraya tıklayarak hemen sipariş verebilirsiniz.

You May Also Like

One comment

Reply

Nasil koku alsammi sence?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *