Jean pantolon üretiminde ve kullanımında ülke olarak çok başarılıyız. Ancak yine de, tam istediğim gibi diyememek çok garip değil midir? Belinde, paçasında, önünde yada arkasında, basen bölgesinde mutlaka bir sorun çıkmaz mı o pantolonların?! Nasıl da sinir olur insan… Arkadaşlarımla dışarıya çıkacağım zaman, arkadaşımın “bu jean tam sana göre” demesini istedim her zaman. Baktım mağazalarda istediğimi bulamıyorum, ben de kendim yaptım!

kaliteli jean pantolon

bu jean tam senlik

Herkesin malumudur jean pantolonlarımız, uzun süre kullandığımız, dayanıklı parçalar ancak insan değişiklik de isteyebiliyor. Örneğin rengini çok beğendiğim bir pantolonum vardı, aynı renk ama dizinde bir yırtık olanını satın almak istedim.. Her mağazaya baktım ama istediğim gibi bir pantolon bulamadım. Hepsi ya aşırı taşlanmış, aşırı yırtıklı yada aşırı dardı. Akşam eve gittiğimde o pantolonu zaten uzun zamandır kullandığımı düşündüm. Tek istediğim biraz değişiklikti. Tırtıklı bir bıçağı elime aldım ve istediğim yırtıkları kendim yaptım. Sonuç olarak istediğimi elde etmiş oldum. Dizinde olmasını istediğim yırtığa, paçaları da ekledim. Bence güzel oldu.

paçası yırtık pantolon

en güzel kot pantolonlar

düz beyaz ayakkabı nereden alabilirim

Sizler de eğer benim gibi, arada değişiklikler istiyor ve aradığınızı bulamıyorsanız, çare çok basit. Hem elinizde olanın ömrü uzamış oluyor, hem de paranız elinizde kalmış oluyor. Bu arada tabii ki satın almayalım demiyorum ama piyasada bulamadığımız yada alma imkanımız olmadığında neden kendimizi üzelim ki? Yada elimizde kalan parayla başka bir jean pantolon daha alabiliriz. 🙂  Maksat çeşit olsun… Kendinize iyi bakın.

Beyaz Ayakkabı ve Kırmızı Ceket : Zara

Çizgi Film Karakterli Tişört : Koton

Siyah Ayakkabı : Vans

You May Also Like

One comment

Reply

Resimlerin çok güzelmiş kim çekiyor acaba öğrenebilir miyiz 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *