Güneşi görünce, havanın da en temiz olduğu yerlere doğru kaçalım, şehrin kalabalığından uzaklaşalım dedik ve kendimizi Çeşme’de bulduk. Yapmamız gereken ufak tefek işlerimiz de vardı, çok da iyi oldu gittiğimiz.

Çeşme denince akıllara en çok gelen 1-2 tane şey vardır sanıyorum birisi deniz, diğeri de Alaçatı 🙂 Rengarenk deniz kenarında fotoğraf çekilmeden ayrılmamam gerektiğini düşündüm, bakalım siz de beğenecek misiniz. Bu arada Alaçatı kalabalık denilebilir, harika bir ortam var. İmkanı olanların en kısa zamanda gitmesini tavsiye ederim. Alaçatı’ya gidince de Köşe Kahve’de sakızlı Türk kahvesi için. İçerisine gerçek damla sakızı parçaları koyuyorlar, acayip lezzetli 🙂 Yanında gelen, portakal kabuklu su da hem lezzete, hem de sunuma destek veriyor.

 

modalojik-alacati-cesme

İşimiz olduğunu ve gitmemizin de çok işimize yaradığını söylemiştim. Yazlık evimizin bulunduğu koyun da rengaren denizini arkama alarak güzel bir fotoğraf çekildim, yazımın ilk fotoğrafıyla aynı fotoğrafı Instagram hesabıma da yükleyeceğim, isterseniz Instagram’a, isterseniz de buraya yazımın hemen altına yorumlarınızı bekliyorum.

Gözlük: Hawkers

Ceket: Mudo Collection

T-Shirt: Pull and Bear

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *