Alkol almayalı uzun zaman olmuştu. Dün gece “özel” (öhö öhö) bir görüşmem vardı ve dedik ki 1-2 kadeh bir şeyler içelim, oldukça masum ve iç ısıtıcı… Ancak gerçekten o kadar uzun zaman olmuş ki, bunu ertesi sabah çok daha iyi anladım. Halimi gören der ki; “litrelerce içtin herhalde” ama yok öyle bir şey! Neyse, hal böyle olunca tabii ben biraz çekilmez bir hal aldım. Bu sıralar ayık halim pek çekilmiyorken “hangover” halim hiç çekilmez diye düşünüyorum. Oldukça sessiz oluyorum gerçi, varlığım yokluğum bir, adeta Daisy! Kendisini de takdim edeyim, işte Daisy;

cocker spaniel daisy

Bu sıralar yine sinemaya gidesim var, haydi hayırlısı. 11 Kasım’da Arrival isimli, Amy Adams’ın oynadığı bir film vizyona girecek. Filmde yine yeniden uzaylılar dünyayı istila ediyor ancak bu sefer bir farklılık var; savaşmıyoruz, iletişim kurmaya çalışıyoruz Amy Adams tarafından canlandırılan bir dilbilimci ile. Akademik kariyer uzaylılarda işe yarıyor hep birlikte göreceğiz.

amy-adams-arrival-2016

Bu sıralar uzaylılarla değişik bir iletişim kurma çabasındayız; haberlerde falan gördüyseniz eğer bu sıralar uzaylılardan mesajlar alıyoruz. 🙂 Neyse, haberlere girmeyeyim şimdi, çenem düştü yine! Bu arada, uzaylılar tarafından kaçırılmak nasıl olurdu acaba? Belki de ne olduğunu bilmediğim ama aramaktan da vazgeçemediğim şeyi orada bulabilirdim. Neyse, ben yine daldan dala atlamaya başladım, farkındayım! Arrival diyordum; izlenir! 11 Kasım’da sinemalarda, işte fragmanı da şu an burada. Fragman oldukça etkileyici bu arada. Kendinize iyi bakın.

 

yirtik-pantolon-2016-mavi-jeans

Pantolon; geçen sene Mavi’den almıştım, paçalarını ve dizlerini kendim kestim.

Ayakkabı; Zara

Hırka; Pull & Bear

Basic T-shirt; Mango Man ancak onun da yakasını kestim.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *