Herkese merhaba! Ne kadar sitem etseniz haklısınız, uzun zamandır ne bir post, ne de bir fotoğraf gönderemedim ancak ufak bir operasyon geçirmek zorundaydım. Şimdi çok daha iyiyim. Bu sırada yılbaşı partilerini, güzel alışveriş fırsatlarını, süslü süslü kırmızılı mekanlara girip çıkma şansını da kaçırdım, bir wishlist bile yapamadım 🙁 Ben de yeni yıla girdikten sonra hazırlarım wishlistimi, öyle değil mi? Neyse, wishlist meselesinden önce yılbaşını birçok kişi (evet, ben de dahil) alışveriş için bekliyoruz ve bugün birçok firma için beklenen günün geldiğini duyurdu. Başta Zara, Bershka gibi markalar olmak üzere daha birçok firma 2015 büyük yeni yıl indirimini müjdelediler!

 

modalojik-zara

 

Zara, Bershka gibi markalar dedim, tabiiki bunlarla sınırlı değil, tüm Inditex grubu markaları aynı gün yani 02.01.15 tarihi ile 2015 büyük yeni yıl indirimine başladılar.

Şimdi merak edilen bir soruya daha cevap vereyim; bu Inditex Grubu markalar hangileri?

*  Zara

* Massimo Dutti

* Oysho

* Zara Home

* Uterqüe

* Bershka

* Pull and Bear

* Stradivarius

modalojik-zara-2

Ben bugün 2015 büyük yeni yıl indiriminin detayları için Zara’ya gittim ve birkaç paylaşımda bulunmak istedim. İndirimler gerçekten kaydadeğer, kesinlikle değerlendirilmeli. Eğer hediye alamadım diye üzüldüğünüz yakınlarınız, arkadaşlarınız varsa, yılbaşı gecesinin etkileri hala sürüyorken alışverişinizi yapın, mutlu edin 🙂 Yada kendinize alın, bu kime keyif vermezki 🙂

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *